J&J Cosmetic

najděte si svůj salon

kraj:

obec:

název:

Novinky & aktuality

Jak ochránit vlasovou pokožku před sluncem

6. června 2011, 13.30 - ...nezapomínejte na tyto partie při opalování...sluníčko se na nás už chystá...a vy na něj?...

  •  Při ochraně před sluncem často zapomínáme na jednu důležitou část svého těla: vlasovou pokožku. Přitom právě vlasová pokožka je velmi citlivá na UV paprsky a v případě spálení pak nepříjemně pálí a odlupuje se. To má za následek šupinky podobné lupům i možné zdravotní komplikace.

 

Svou vlasovou pokožku by měli chránit muži i ženy. V případě mužů se jedná především o muže s ustupujícími kouty, pleškou, pěšinkou či krátce střiženými vlasy. Chránit by se rozhodně měli muži, kteří se často pohybují na slunci v rámci své práce nebo volnočasových aktivit.

Ženy by se měly chránit v případě, že své vlasy nosí sčesané do pěšinky, pokud mají řídnoucí vlasy či odhalenou vlasovou pokožku. Náchylné ke spálení jsou také ženy se světle barvenými vlasy. 

Proto Redken uvádí na trh nový víceúčelový sprej Color Extend Sun Solar Screen, který chrání vlasovou pokožku před spálením. Zároveň pečuje o vlasy díky patentované technologii Hydra-Shield Complex, která chrání, vyživuje a hydratuje vlasové vlákno.

Přípravek obsahuje UV filtry s faktorem ochrany proti slunci 10 - ochrání tedy vlasovou pokožku před dopadem desetkrát většího množství slunečního záření, než kdyby vlasy byla nechráněná.

Přípravek můžete zakoupit od dubna 2010 výhradně v kadeřnických salonech značky Redken. Pokud ho zakoupíte v dubnu či květnu, můžete si z kadeřnictví Redken jako dárek odnést krásnou plážovou tašku Redken, kterou ke koupi přípravku obdržíte zdarma jako dárek.

Zdroj: christine.cz

Tématické zařazení:

 » Novinky & aktuality  

 

 

 

 

 

PRO TUTO SEKCI NEMÁTE DOSTATEČNOU ÚROVEŇ OPRÁVNĚNÍ.

PŘIHLAŠTE SE PROSÍM!!!

 

přihlášení

login:
heslo: