J&J Cosmetic

najděte si svůj salon

kraj:

obec:

název:

Novinky & aktuality

Oči...naše centrum vnímání a vysílání...a jejich zvýraznění...

24. března 2011, 02.04 - Mít dlouhé, husté a zatočené řasy jako základní prvek ženské krásy a to bylo vždy snem spousty žen....čtěte více...

 

 V mnoha kulturách po celém světě je dodnes oko považováno OKO za okno do duše. Není tedy pochyb o tom, že oči jsou nejdůležitější částí obličeje a zanechají v člověku silný první dojem. Plné a natočené řasy nedělají jen větší oči, ale vypadají zároveň mimořádně atraktivně.
 Pro docílení takového efektu vynaložily ženy v historii spoustu úsilí, času i peněz. Použití očních linek, řasenek, různých technik očního make-upu se stalo samozřejmostí. V současnosti existují řasy umělé, trvalá na řasy, barvení řas, a dokonce je možná i jejich transplantace.
 Permanentní prodloužení a zahuštění řas je vynikající, stále oblíbenější a bezkonkurenční alternativou ke všem druhům úprav řas.

Revoluční technika v prodlužování řas.

Tato technika vám propůjčí dlouhé, natočené a husté řasy, které působí naprosto přirozeně. Řasy jsou odolné vůči vodě, nevyžadují náročnou údržbu a proto jsou vhodné k dennímu nošení.

Technika se provádí s pomocí speciálního lepidla aplikací řasy na řasu, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních.

Jsou to jednotlivé syntetické řasy, které jsou natočeny tak, aby kopírovaly přirozené řasy.

Jsou aplikovány individuálně, aby výsledkem byl přirozený, elegantní a svůdný vzhled.

Jsou skvělé pro speciální příležitosti i každodenní nošení.

Doba aplikace je cca 2,5 hodiny a na jedno oko připadne 50 - 80 syntetických řas.

K aplikaci se používá hypoalergenní medikální adhesivum. Medikální adhesivum je "lepidlo", které je používáno v plastické chirurgii pro lepení ran bez nutnosti stehů.

 

Zvažte své cítění a možnosti a ucítíte sebe samu...ženskou...

 

 

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky & aktuality  

 

 

 

 

 

 

PRO TUTO SEKCI NEMÁTE DOSTATEČNOU ÚROVEŇ OPRÁVNĚNÍ.

PŘIHLAŠTE SE PROSÍM!!!

 

přihlášení

login:
heslo: