J&J Cosmetic

najděte si svůj salon

kraj:

obec:

název:

Novinky & aktuality

Neinvazivní liposukce ultrazvukem – kavitace

28. března 2011, 00.54 - V dnešní uspěchané době a hektickém životním stylu v kombinaci s nevhodnými dietami se dramaticky zvyšuje počet obézních lidí. Striktní dieta a dřina v tělocvičně nám může pomoci s naší nadváhou, ale usazené tukové polštáře na stehnech, bříšku, bocích a hýždích zůstávají. Jak si pomoci?......

 

Nyní je tu ale nové řešení - ultrazvuková neinvazivní liposukce - využívá fyzikálního jevu - kavitace. 

 

            Jde o bezbolestné a rychlé ošetření, které Vám pomůže vytvarovat postavu a zbavit se tukových polštářků a celulitidy na různých partiích těla.

            Co je vlastně kavitace (z latinského cavitas- dutina) ?

Je to vznik dutin v kapalině při místním poklesu tlaku, následovaný jejich kolapsem. Vzniká působením ultrazvukové vlny, která rozvibruje mezibuněčný prostor, což je tekutina, vytvoří se tam bublinky a ty se rozbíjí a svojí energií naráží do tukových buněk, které nárazem rázové vlny vypustí triglicerid do mezibuněčného prostoru a rozbijou se. Odtud je pak tuk odplavován lymfatickým systémem do krevního řečiště, a tudy se pak dostává do jater, kde je zmetabolizován. Dochází tak k úbytkům v ošetřovaných oblastech.

            Výraznější efekt lze docílit kombinací kavitace s radiofrekvencí. Některé přístroje nabízejí kombinaci kavitace s RF v jednom zařízení, jako například Lipocutanica z nabídky firmy ......

            Kavitace je typicky aplikována na „problémové partie" - břicho, hýždě, vnitřní a vnější strana stehen, paže. Nesmí se aplikovat v blízkosti lymfatických uzlin.

Při kavitaci se doporučuje pít zvýšené množství tekutin a po aplikaci doporučujeme aplikovat lymfodrenáž, aby lymfa byla lépe stimulována a pro lepší odplavování tukových buněk z těla. Doporučujeme také cvičení na power plate, vše minimálně 30minut. Kratší doba nezajistí patřičný efekt.

            Kavitace je šetrná, ale zároveň účinná metoda. Ultrazvuk je v medicíně využíván již mnoho let a i při klasické chirurgické liposukci.

            Mezi jednotlivými aplikacemi je nutné minimálně 10 dní vynechat. Vždy je ošetřována pouze jedna partie, kavitaci nelze použít v případě těhotenství, kojení, onemocnění jater, ledvin, poruchy krvetvorby, kovové implantáty a kardiostimulátor.

 

            Pak-li, že se rozhodnete pro kavitaci, záleží jen na Vašem úsudku, které kosmetické studio zvolíte.

            Vzhledem k tomu, že se jedná o Vaše tělo, je velmi důležité zjistit si vše o používaných přístrojích. Některá studia nakupují méně výkonné přístroje různé kvality a původu, a proto můžou nabídnout nižší ceny pro své zákaznice.

 

 

Tématické zařazení:

 » Novinky & aktuality  

 

ukázka kdy volit toto ošetření

 

 

 

 

 

PRO TUTO SEKCI NEMÁTE DOSTATEČNOU ÚROVEŇ OPRÁVNĚNÍ.

PŘIHLAŠTE SE PROSÍM!!!

 

přihlášení

login:
heslo: