J&J Cosmetic

najděte si svůj salon

kraj:

obec:

název:

Novinky & aktuality

Masáž svíčkou - Candella Massage®

21. června 2011, 15.09 - ...v překladu masáž svíčkou je originální masáží, která se v poslední době dostává do popředí nabídek služeb mnoha center krásy...

 

Masážní svíčka, pojem poněkud nezvyklý, ale velmi výstižný. Na první pohled ničím nepřekvapí. Po zapálení hoří klidným příjemným plamenem, který uvolňuje do ovzduší aromatické látky a, tady je ten nový prvek, voskovou hmotu svíčky mění v masážní olej. Tento „ztužený" olej má skutečně vzhled vosku, ale působením tepla plamene se mění v ideální masážní médium s obsahem mnoha aktivních látek. 

Jejich složení, sojový olej, včelí vosk, éterické oleje a parfémová složka, bylo testováno alergology a dermatology a vyhodnoceno jako hypoalergenní. Složení a kvalita masážních svíček Guergi je nesporná, jsou ideální jak pro regeneraci svalů po sportovním výkonu, tak pro fyzikální terapeutickou masáž či pro relaxaci a ozdravění pokožky.

Po zapálení svíčky se ztuhlý olej během cca deseti minut rozpustí a dosáhne teploty potřebné pro masáž. Mezidobí se v kosmetických salonech většinou využije pro peeling, aby pokožka byla ideálně připravena na průnik aktivních látek. Vlažný olej se dlaněmi aplikuje na tělo a jemně vmasíruje do pokožky. Díky snadné penetraci účinných látek prostřednictvím teplého oleje je výsledný efekt na pokožce okamžitě viditelný, pleť je jemná, vyživená.

Navíc, během procedury se uvolňující vonné kompozice působí na všechny smysly a umocňují pocit pohody a relaxace. V dnešní hektické době, plné stresu, ať již se jedná o fyzický, pracovní či emoční, je masáž svíčkou jedním z velmi účinných prostředků, jak tyto stavy eliminovat .

Tématické zařazení:

 » Novinky & aktuality  

 

 

 

 

 

PRO TUTO SEKCI NEMÁTE DOSTATEČNOU ÚROVEŇ OPRÁVNĚNÍ.

PŘIHLAŠTE SE PROSÍM!!!

 

přihlášení

login:
heslo: