J&J Cosmetic

najděte si svůj salon

kraj:

obec:

název:

O nás

Hlavní produkce firmy J&T Consult Direction a.s. se pohybuje mimo jiné v oblasti distribuce přístrojů pro široké kosmetické ošetření obličeje a celého těla. Na vývoji přístrojů a navazujících produktů /koktejly-séra, krémy, masky atd./ bylo dlouhodobě pracováno panem Andreou Bergonzinim v laboratořích jeho společnosti Rene´D´Essay v italské Bologni. Pan Bergonzini i nadále pracuje na vývoji dalších pokrokových koktejlů, sér a přístrojů pro kvalitnější a efektivnější ošetření pleti a těla. Jeho zkušenosti vycházejí ze vzděláni v oblasti kosmetologie a cca dvacetileté praxe v oboru. Řada produktů z laboratoří v Bologni, ve svých účincích a výsledném efektu ošetření s přístroji Transcutanica, Epil Off a převratnou novinkou OXYCEUTICAL, daleko překonávají výsledky podobných přístrojů uváděných na širokém kosmetickém trhu.

 

 

             

 

Akciová společnost J&T Consult Direction a.s. byla založena v listopadu 2009 na základě dlouholeté spolupráce zakladatelů při provozování profesionálních kosmetických salonů v rámci ČR a zároveň obchodu s kvalitními kosmetickými přípravky.

Podrobná odborná znalost a hluboká profesní zkušenost umožnila zakladatelům vytipovat nejvhodnější produkty, s vysokou účinností, zdravotní nezávadností a spolehlivou dostupností a zvolit stěžejní firemní značku, kterou by firma J&T Consult Direction a.s. uvedla v ČR na trh a umožnila využití předností zvolené značky i širokému spektru profesionálů v oboru kosmetických služeb.

Značkou, kterou team zakladatelů zvolil, je významná kosmetická firma RENE´ D´ESSAY zaměřující se především na profesionální odběratele.

V celorepublikovém konkurzním řízení jsme vybrali firemní kosmetičku s 12 letou praxí v oboru a předchozí praxí ve zdravotnictví. Ta se značkami a přístroji, mezi kterými jsme vybírali, pracovala dva roky a jednoznačně vybrala produkty a přístroje firmy René D´essay. Tyto produkty dle zpracované analýzy oslovily jak ji, tak i širokou veřejnost, neboť působení těchto dermoproduktů na pokožku je účinné, efektivní a ihned viditelné. Práce s přístroji, jejich obsluha a zapracovávání kosmetických produktů je pro zákaznici velice příjemné a efekt ošetření je patrný ihned po aplikaci.

Výsledky aplikace produktů firmy RENE´ D´ESSAY přesvědčí i skeptiky, že i mimořádně kvalitní kosmetické přípravky mohou být nejen vysoce účinné a zdravotně prospěšné, ale zároveň i cenově dostupné.

Obchodní politika firmy RENE´ D´ESSAY umožňuje získat maximální efekt za průměrné ceny a tím oslovit širší vrstvy zákazníků oproti stejně kvalitním, avšak luxusně oceněným produktům. To jsou důvody, proč naše firma J&T Consult Direction a.s. vsadila na prověřenou vysokou kvalitu výrobků RENE´ D´ESSAY a jako výhradní dovozce ji dále distribuuje v obchodní síti autorizovaných kosmetických salonů.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PŘÍSTROJŮ - VÝPRODEJ SKLADŮ

21. listopadu 2015, 10.00 - NAHLÉDNĚTE DO E-SHOPU

 

 

 

Transcutanica

6. listopadu 2015, 23.41 - Neinvazivní mezoterapie

 

 

 

NOVINKA 2013 – OXYCEUTICAL

6. listopadu 2015, 16.57 - STŘÍKANÁ KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE...Inovační metoda, jediný přístroj v ČR

 

 

 

Zimní péče s námi...

3. listopadu 2015, 18.39 - ...i u nás najdete pomoc pro Vaši pleť...

 

 

 

Reakce našich zákaznic po ošetření naší NOVINKOU - OXYCEUTICAL

3. listopadu 2015, 18.26 - Takto nám odpovídají zákaznice i zákazníci na dotaz "jak se cítíte po ošetření OXYCEUTICALEM?".....

 

 

 

Výsledky ošetření po prvním sezení TRANSCUTANICOU

28. března 2014, 20.59 - ...nahlédněte....unikátní výsledky..

před ošetření Glabely....

 

 

 

Nejčastější ošetření TREND POSLEDNÍHO ROKU - neinvazivní mezoterapie

18. března 2014, 23.35

 

zákaznice se po této variantě ošetření ptají čím dál častěji... důvody jsou hlavně-

 

  • dostupnost - oproti invazivní mezoterapii-tu mohu poskytovat pouze studia se zdravotnickým vzděláním
  • efektivita díky neustálému vývoji technologií-i zde jde vývoj velmi kupředu
  • touha po svěží pokožce - ženy cítí efekt bezprostředně po ošetření a rády se vracejí na další-efekt po celé kůře poznává zcela zřetelně i blízké okolí zákaznice
  • finanční krize zasáhla život každého z nás - toto ošetření se ale díky tomu stalo vyhledávanější ve srovnání s plastickou chirurgií - poskytuje totiž optimální výsledky v porovnáním s cenou

 

 

 

 

 

POZOR NA NECERTIFIKOVANÉ KOSMETICKÉ PŘÍSTROJE

23. března 2011, 12.32 - Nenechte si ubližovat a chraňte vlastní zdraví, každý máme jen jedno. Takové zařízení používané k ošetření těla a obličeje, které neprojde řádných schvalovacím procesem s důkladnou atestací, může být i životu nebezpečné a v krajních případech jsou prokázány rakovinotvorné účinky...

 

 

 

PRESOTERAPIE - PRESS Sequential Device

6. února 2011, 20.01 - ...ošetření tímto přístrojem má blahodárné účinky na Vaše zdraví...

 

 

 

Několik zajímavých informací pro kosmetické salony...

29. srpna 2010, 23.38 - ..proč pracovat s naší italskou značkou??....obchodní výhody partnerům..

Váš věrný obchodní partner pro ČR

 

 

 

Strana výpisu

1

 

 

PRO TUTO SEKCI NEMÁTE DOSTATEČNOU ÚROVEŇ OPRÁVNĚNÍ.

PŘIHLAŠTE SE PROSÍM!!!

 

přihlášení

login:
heslo: