J&J Cosmetic

najděte si svůj salon

kraj:

obec:

název:

O nás

Hlavní produkce firmy J&T Consult Direction a.s. se pohybuje mimo jiné v oblasti distribuce přístrojů pro široké kosmetické ošetření obličeje a celého těla. Na vývoji přístrojů a navazujících produktů /koktejly-séra, krémy, masky atd./ bylo dlouhodobě pracováno panem Andreou Bergonzinim v laboratořích jeho společnosti Rene´D´Essay v italské Bologni. Pan Bergonzini i nadále pracuje na vývoji dalších pokrokových koktejlů, sér a přístrojů pro kvalitnější a efektivnější ošetření pleti a těla. Jeho zkušenosti vycházejí ze vzděláni v oblasti kosmetologie a cca dvacetileté praxe v oboru. Řada produktů z laboratoří v Bologni, ve svých účincích a výsledném efektu ošetření s přístroji Transcutanica, Epil Off a převratnou novinkou OXYCEUTICAL, daleko překonávají výsledky podobných přístrojů uváděných na širokém kosmetickém trhu.

 

 

             

 

Akciová společnost J&T Consult Direction a.s. byla založena v listopadu 2009 na základě dlouholeté spolupráce zakladatelů při provozování profesionálních kosmetických salonů v rámci ČR a zároveň obchodu s kvalitními kosmetickými přípravky.

Podrobná odborná znalost a hluboká profesní zkušenost umožnila zakladatelům vytipovat nejvhodnější produkty, s vysokou účinností, zdravotní nezávadností a spolehlivou dostupností a zvolit stěžejní firemní značku, kterou by firma J&T Consult Direction a.s. uvedla v ČR na trh a umožnila využití předností zvolené značky i širokému spektru profesionálů v oboru kosmetických služeb.

Značkou, kterou team zakladatelů zvolil, je významná kosmetická firma RENE´ D´ESSAY zaměřující se především na profesionální odběratele.

V celorepublikovém konkurzním řízení jsme vybrali firemní kosmetičku s 12 letou praxí v oboru a předchozí praxí ve zdravotnictví. Ta se značkami a přístroji, mezi kterými jsme vybírali, pracovala dva roky a jednoznačně vybrala produkty a přístroje firmy René D´essay. Tyto produkty dle zpracované analýzy oslovily jak ji, tak i širokou veřejnost, neboť působení těchto dermoproduktů na pokožku je účinné, efektivní a ihned viditelné. Práce s přístroji, jejich obsluha a zapracovávání kosmetických produktů je pro zákaznici velice příjemné a efekt ošetření je patrný ihned po aplikaci.

Výsledky aplikace produktů firmy RENE´ D´ESSAY přesvědčí i skeptiky, že i mimořádně kvalitní kosmetické přípravky mohou být nejen vysoce účinné a zdravotně prospěšné, ale zároveň i cenově dostupné.

Obchodní politika firmy RENE´ D´ESSAY umožňuje získat maximální efekt za průměrné ceny a tím oslovit širší vrstvy zákazníků oproti stejně kvalitním, avšak luxusně oceněným produktům. To jsou důvody, proč naše firma J&T Consult Direction a.s. vsadila na prověřenou vysokou kvalitu výrobků RENE´ D´ESSAY a jako výhradní dovozce ji dále distribuuje v obchodní síti autorizovaných kosmetických salonů.

Epil off

30. dubna 2010, 23.41 - Přístrojové ošetření na odstranění chloupků všech barev

 

 

 

Vybrali jsme pro Vás nejčastější otázky a dále je budeme doplňovat

24. dubna 2010, 16.10 - Vy se ptáte..my odpovídáme...a ptejte se nadále, napište nám..

jen se klidně ptejte

 

 

 

Reakce zákaznice na kosmetiku naší produkce...

15. dubna 2010, 11.06 - ...chvála na profesionální produkty, které dovážíme nás těší...

značka profesionálů

 

 

 

Zajišťujeme akreditované kurzy v těchto oborech...

5. dubna 2010, 16.33

Ve spolupráci s akreditovaným odborníkem, paní Jolanou Koutníkovou a paní Markétou Barčevskou, nabízíme akreditace v oborech 

 

  • kosmetika
  • masáže
  • manikúra - modeláž nehtů
  • pedikúra
  • kadeřnice

 

 

V případě zájmu o nabízenou službu kontaktujte zástupce společnosti J&J Cosmetic a.s. ZDE

 

 

 

Lepší pracovní příležitosti.....

18. března 2010, 23.32 - ...dostanete svou možnost...dbejte o sebe..

 

 

 

Naše nejčastější zákaznice.... kosmetičky nám svěřují své poznatky a citáty zákaznic...

18. března 2010, 23.29 - .....největší procento žen, vyhledávající právě toto ošetření je ve věkovém rozpětí mezi 35 až 50 rokem......

 

 

 

Kosmetika dříve, než plastická chirurgie....

18. března 2010, 23.24 - .... dáme ženám co žádají..sebevědomí a pěknou spokojenou tvář, nebo snad formovanou a pevnou postavu-jedinečné ošetření s překvapivými výsledky?...(spokojená žena je přínosem celé společnosti..)

 

 

 

Příspěvky kosmetiček, které již naše přístroje používají

14. března 2010, 19.58 - ..tělová péče s Transcutanicou....čtěte...

 

 

 

A co nám řekli osobně zákaznice...opět informace z přímé praxe...

9. března 2010, 23.02 - ..jsme rádi že Vám pomáháme s vlastní spokojeností...
..napište nám i Vy své dojmy...viz kontakt..

 

 

 

Bezprostřední dojmy profesionálů z práce s našimy přístroji...

9. března 2010, 22.54 - doporučujeme shlédnout...

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

PRO TUTO SEKCI NEMÁTE DOSTATEČNOU ÚROVEŇ OPRÁVNĚNÍ.

PŘIHLAŠTE SE PROSÍM!!!

 

přihlášení

login:
heslo: