J&J Cosmetic

najděte si svůj salon

kraj:

obec:

název:

O nás

NOVINKA 2013 – OXYCEUTICAL

6. listopadu 2015, 16.57 - STŘÍKANÁ KYSLÍKOVÁ MEZOTERAPIE...Inovační metoda, jediný přístroj v ČR

Jediný přístroj s využitím této metody v ČR

...připravujeme ke vstupu na trh pro podzim 2010...

 

Kyslík se stává součástí mnoha produktů, můžete ho pít, vdechovat ho normálně i pod tlakem, aplikovat ho na pokožku či dokonce se jím i přímo namydlit. Minerální vody obohacené kyslíkem se stávají posledním výkřikem módy. Obsahují průměrně o 15 až 25% více kyslíku než normální voda a dodávají tělu další kyslík prostřednictvím žaludku a střevního traktu, což je vítaný doplněk tradičního přísunu kyslíku prostřednictvím plic apokožky, jak dokázaly nedávné studie. Sprchové gely jsou nyní nasyceny kyslíkem, který se v gelu vznáší jako perla. Dodávají pokožce po sprše pocit svěžesti a revitalizují ji.
  
Stárnutí, znečištěné ovzduší, kouření a stres zpomalují vstřebávání kyslíku prostřednictvím pokožky, která vypadá unaveně a tvoří se na ní vrásky. Kyslík v tělových krémech ji obnovuje. Účinnější než krémy jsou ale specializované kožní procedury. Kosmetičky aplikují na pokožku kyslíkovou sprchu a kyslíková tryska jede po vráskách. Pomocí nástavce se do pokožky pod  tlakem vstřikuje O3,  vit. A, E a DMAE.  Vše proniká přes epidermis až do dermis a mění se na kyslík.

Toto ošetření odstraňuje odumřelé buňky, podporuje regeneraci pokožky, snižuje počet vrásek a aktivně podporuje tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové v pleti. Zabezpečuje hydrataci a detoxikaci pokožky a tím přispívá k omlazování a osvěžení pleti. Jemné vrásky mizí, hlubší se maximálně vyhlazují. Komplex DMAE prodlužuje účinek ošetření a působí jako antioxidant.

Následná domácí péče zvýší a prodlouží efekt kyslíkové mezoterapie. 

 

 

Tématické zařazení:

 » O nás  » Přístroje a ošetření  

 » O nás  

 

 

 

 

 

 

 

PRO TUTO SEKCI NEMÁTE DOSTATEČNOU ÚROVEŇ OPRÁVNĚNÍ.

PŘIHLAŠTE SE PROSÍM!!!

 

přihlášení

login:
heslo: